www.mardinezgi.com

Mardin'in İlk Müzik Dershanesi                                                                      "İçinizdeki Ukdeyi Atın"                                                                                              Kanun-Keman-Ud-Ney-Cümbüş-Bağlama-Gitar-Piyano ve Solfej Kursları...                                                                                                                    Bilgisayar Destekli 128 Kanal Müzik Kayıt Stüdyosu...                                                                                                           Her Türlü Enstruman Satışı....

30 YILLIK TECRUBE


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

"Mardin Halk Müziği"
Kitabı Çıktı!..
.

Türküler Sevda,Türküler Hüzün,Türküler Neş'e ,Türküler Ayrılık , Türküler Hasret Türküler İsyan,
Türküler gönülden gönüle akan bir nehir.Türküler Anadolu insanı için bir yaşam tarzı.Türküler geçmişimizi Geleceğimize  taşıyan En önemli ve en sağlam varlığımız. Kısacası Türküler  Biz Biz ise Türküleriz.
Bu nedenle icra yoluyla geçmişimizi bu güne taşıyan Mahalli sanatçılarımızın hepsine Allah'tan Rahmet ve Hayatta olanlara da uzun ve hayırlı ömürler diliyorum.
    Mardin'imizin Muhteşem Resimleri ile Şu anda Aramızda olmayan mahalli Sanatçılarımızın yaşadıkları  Sevdaların , fırtınaların durulmaların, sevinçlerin ve kederlerin  yüreklerinden çıkıp Kanunun mızrabında Kemanın  yayında, Udun buğulu sesinde ve Ney'e hayat veren nefeslerde hayat Verdikleri   duyguların Notalarla buluştuğu  bir yolculuğa çıkmak İstermisiniz?
    Ben bir sanatçı olarak üzerime düşen görevi yerine getirdiğime inanıyorum.Bundan sonrası siz değerli Hemşerilerime düşer. Kültürümüzü geleceğimize doğru bir şekilde aktarmak için görev Sırası sizde.
"Mardin Halk Müziği " kitabında buluşalım.Türkiye'nin her yerine ödemeli olarak gönderilir...
En derin Sevgi ve Saygılarımla 
                                                                 Abdulkerim ÇUHA